Автономні електрогенератори
Автономні генератори
Критерії вибору електрогенератора для дому та підприємства: Паливо, потужність, економічність, тривалість безперервної роботи, вартість обслуговування, наявність запасних частин та сервісного супроводу, варіанти запуску генератора: ручний, стартер, автоматичний.
Автономні електрогенератори розрізняються за видами палива, що використовується:
- Дизельні
- Бензинові
- Газові (магістральний метан)
- Газ-бензин.
Вибираючи генератор необхідно орієнтуватися на доступність та вартість палива.
Потужність електрогенератора необхідно вибирати, орієнтуючись на підтримку роботи критичного оснащення - холодильники, морозильники, водяні насоси, зв'язок та комунікації, комп'ютерна техніка. Необхідно дотримуватися балансу між потужністю і витратою палива. Бажано, щоб генератор був із запасом потужності та працював без перевантажень.
Тривалість безперервної роботи теж важливий параметр може варіюватися від 4 годин у бюджетних моделей до цілодобової роботи у генераторів промислового класу.
Вартість обслуговування є важливим фактором при частому відключенні електроживлення. Насамперед це стосується заміни моторного масла. Зверніть увагу, через скільки годин потрібно замінити? Зазвичай у бюджетних моделях це 50 годин. Якщо електроживлення відключають часто, заміну масла потрібно буде виконувати теж часто.
Як і будь-яка техніка електрогенератори можуть виходити з ладу - в цьому випадку наявність запасних частин або рядки їх постачання вам будуть критично важливими. Чи є запасні частини на складі у постачальника, чи вам доведеться чекати деталь тижнями, а то й місяцями.
Варіанти запуску генератора належать вже до рівня комфорту, але для багатьох вони будуть важливими: ручний, стартерний, автоматичний.